PREZIDENT POMÁHA - MILAN KRAJNIAK
PREZIDENT POMÁHA - MILAN KRAJNIAK
Prezident pomáha činmi

Napíšte nám: info@prezidentpomaha.sk

Slovenský prezident má silné právomoci, len ich doterajší prezidenti veľmi nevyužívali na pomoc ľuďom. Podľa ústavy iba prezident rozhoduje o tom, kto bude predsedom vlády, nie je pri tom viazaný príkazmi a rozhoduje iba podľa svojho presvedčenia.

Ak dostanem vašu dôveru, za budúceho predsedu vlády vymenujem po voľbách iba takého kandidáta, ktorého vládna väčšina vopred v parlamente schváli tieto tri zákony:

  1. Zákon o exekučnej amnestii. Aby sa ľudia mohli oslobodiť od dlhov a vrátiť k dôstojnému životu. Istinu musí zaplatiť každý, ale úroky, penále a poplatky exekútorom budú odpustené.
  2. Zákon o rodičovskom bonuse. Aby sme vzdali úctu rodičom, ktorí výchovou detí zabezpečili nášmu národu budúcnosť, pridáme k dôchodku rodičovský bonus 50 eur mesačne za každé vychované a pracujúce dieťa.
  3. Zákon o daňovej spravodlivosti. Aby sme získali finančné zdroje na zvýšenie platov, rozvoj školstva a zdravotníctva, potom musia energetické monopoly, banky a telekomunikační operátori platiť oveľa vyššiu sadzbu dane z príjmu, než ľudia, ako aj domáci malí a strední podnikatelia. Preto zavedieme daňový strop vo výške 19 percent pre ľudí a slovenských podnikateľov, ale banky budú platiť minimálne 30 percentnú daň a energetické monopoly minimálne 40 percentnú daň z príjmu.

Prezident nemá byť len na ozdobu. Prezident pomáha činmi.

Milan Krajniak,
kandidát na prezidenta SR

Facebook

YouTube kanál